Katlanır Çatı Merdiveni

Çatı arasına kolay ve güvenli erişim için kullanılan ve fazla yer kaplamayan portatif merdivenlerdir. Montajı son derece hızlıdır. Buda uygulama esnasında çevreye verilecek olan rahatsızlığı minimuma indirir. Katlanır özelliğinin yanı sıra çatı çıkış merdivenleri son derece sağlam ve uzun ömürlüdür. Firmamız tarafından uygulanan ve ürün satışı yapılan merdivenlerin hepsinde 5 Yıl uygulama 3 Yıl Ürün Garantisi vardır. Çatı çıkış merdivenleri genellikle ahşap, metal, alüminyum veya çelikten üretilirler. En çok tercih edilen ahşap çatı çıkış merdivenidir.

Ahşap Çatı Merdiveni

Ahşaptan imal edilmiş olan çatı çıkış merdivenlerimiz ve üç ya da dört kat katlanır bölümden oluşmaktadır. Şık bir şekilde hazırlanmış kapak ilave bir dekoratif cila gerektirmez. Ahşap çatı katı merdiveni dayanıklı ve işlevsel olup çatı katına kolay erişim sağlar.

Metal Çatı Merdiveni

Metal tavan merdivenlerini katlanabilir özeliği ile yer ve alan kaplamadan rahatça kullanabilirsiniz. Ürünlerimiz ithal Avusturya menşeyi olup TSE belgelidir. Üç yıl garantidir. Çelik yay sistemleri 150 kg taşıma kapasitesi ile yoğun kullanımlara ideal çözüm ortağıdır. İskandinav ülkeleri ve Avrupa ülkelerinden ithal ettiğimiz kaliteli ürünler ile Avrupa normlarında montaj kalitesi sunmaktayız.