Necip Fazıl Mh. Cihan Cd. No.7 Sultanbeyli / İstanbul

Katlanır Çatı Merdiveni

Çatı Merdiveni | Çatı Merdivenleri | Çatı Çıkış Merdiveni | Katlanır Çatı Merdiveni | Katlanır Ahşap Çatı Merdiveni | Katlanabilir Çatı Merdiveni 

Katlanır Çatı Merdiveni: Çatı arasına kolay ve güvenli erişim için kullanılan ve fazla yer kaplamayan portatif merdivenlerdir. Montajı son derece hızlıdır. Buda uygulama esnasında çevreye verilecek olan rahatsızlığı minimuma indirir. Katlanır özelliğinin yanı sıra çatı merdivenleri son derece sağlam ve uzun ömürlüdür. Firmamız tarafından uygulanan ve ürün satışı yapılan merdivenlerin hepsinde 5 Yıl uygulama 3 Yıl Ürün Garantisi vardır. Çatı merdivenleri genellikle ahşap, metal, alüminyum veya çelikten üretilirler. En çok tercih edilen ahşap çatı merdivenidir. Daha ayrıntılı bilgi ve fiyat teklifi için 0216 487 00 61‘den bize ulaşabilirsiniz…

Katlanır Çatı Merdiven Görselleri;

katlanir-cati-merdiveni

Ahşap Çatı Merdiveni: Ahşaptan imal edilmiş olan çatı merdivenlerimiz ve üç ya da dört kat katlanır bölümden oluşmaktadır. Şık bir şekilde hazırlanmış kapak ilave bir dekoratif cila gerektirmez. Ahşap çatı katı merdiveni dayanıklı ve işlevsel olup çatı katına kolay erişim sağlar.

Ahşap Çatı Merdiven Görselleri 1;

katlanir-cati-merdiveni-2

Metal Makaslı Çatı Merdiveni: Metal Çatı Merdivenlerini Katlanabilir Özeliği İle yer ve alan kaplamadan Rahatça kullanabilirsiniz. Ürünlerimiz İthal Avusturya Menşei Olup TSE Belgelidir. 3 Yıl Garantidir. Çelik Yay Sistemleri 150 kg Taşıma kapasitesi ile yoğun kullanımlara ideal çözüm ortağıdır.Yoğun Trafikli Üründür. İskandinav Ülkeleri ve Avrupa ülkelerinden ithal ettiğimiz Kaliteli ürünler ile Avrupa Normlarında Montaj Kalitesi sunmaktayız.1 Günde ( Montaj ) Teslimi ile size Zahmetsiz Hizmet Sunuyoruz.

Metal Çatı Merdiven Görselleri 1;

katlanir-cati-merdiveni-3

Firmamız İstanbul Sultanbeyli de Çatı Merdiveni ve Çatı Ürünlerinde Uygulama & Malzeme Satışı Hizmeti Vermektedir. Çalışma Saatlerimiz 09.00 – 19.00 Arasındadır.

Depo Görsellerimiz;

katlanircatimerdiveni.org-2 katlanircatimerdiveni.org

Çatı Merdivenler Hakkında Daha Fazla Bilgi ve Ürün Siparişi İçin: 0216 487 00 61 – 0532 624 96 72

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir